Obsah -


Kontaktní telefon: 778 052 852 O nás Mapa stránek

divize-elektro_nobg.png, 8,8kB

Chytří lidé mají chytré domy!

Vydejte se s námi cestou propojení a automatizace moderních elektrotechnologií Vašeho domu, bytu či kanceláře. Zcela jistě oceníte možnost vzdáleného sledování a ovládání všech zautomatizovaných prvků přes GSM, Android, iPhone, iPad nebo Internet. Projektujeme a instalujeme systémy prověřených značek domácí automatizace Loxone,  Control4 a Fibaro.

komponenty automatizace Loxone  

Komponenty domácí automatizace LOXONE

Levná domácí automatizace LoxoneMozkem automatizačního systému je kontrolér Miniserver (kabelová automatizace) nebo Miniserver Go (bezdrátová automatizace), oba s vlastním operačním systémem Loxone OS, který pomocí aplikací pro iPhone, iPad, Android nebo přes webové rozhraní PC umí zobrazit stav Vašeho domova v reálném čase na displeji telefonu, tabletu nebo počítače.

 

Loxone Miniserver

loxone-miniserver

Technologie používající elektroinstalaci s hvězdicovou topologií - optimální pro nové domy. Pomocí rozšiřitelných modulů Loxone Extension lze do Vašeho Loxone systému jednoduše integrovat již existující technologie a protokoly. Stačí pouze na kontrolér Loxone Miniserver napojit:

 • Loxone Extension - rozšiřuje systém o 12 digitálních/8 analogových vstupů a 8 digitálních/4 analogové výstupy.
 • Relé extension - rozšiřuje systém o 14 relé výstupů pro ovládání např.žaluzií či topení.
 • Dimmer Extension - 4 stmívatelné kanály pro standardní žárovky, úsporné lampy nebo LED bodová světla.
 • DMX Extension - až 128 DMX kanálů pro osvětlení komunikující po protokolu DMX-512.
 • 1-Wire Extension - komunikace až s 20 jednoduchými senzory teploty, vlhkosti, apod.
 • IR Extension - umožňuje přes Loxone ovládání televize, audia, klimatizace a dalších technologií ovládaných dálkovými ovladači.
 • Modbus Extension - pro přenos dat ze zařízení komunikujcího přes Modbus, jako např. čítače spotřeby elektřiny, vody, plynu apod.
 • RS232 a RS485 Extension - připojení technologií komunikujících po sériových rozhraních RS232 a RS485.
 • EnOcean Extension - bezdrátová integrace pro pozdější rozšíření systému Loxone bez nutnosti nové kabeláže.

loxone-treeLoxone Tree

S použitím technologie Loxone Tree lze kabeláž větvit a jednotlivá Tree zařízení zapojovat za sebou. Ušetříte svorky, kabely a také místo v rozvaděči. Loxone Tree technologie zásadně usnadňuje integraci periférií a každá instalace je tak nesrovnatelně rychlejší a jednodušší. Minimalizuje potřebnou kabeláž bez kompromisů ve flexibilitě či komunikační rychlosti.

Připojením přes Loxone Tree Extension, lze k řídicí jednotce Loxone Miniserver přiřadit v libovolných větveních pohybový snímač Tree s 360° úhlem sledování a integrovaným senzorem osvitu nebo Loxone hlavici Tree kompatibilní s většinou dostupných radiátorových ventilů. Velice důležitým automatizačním prvkem je Loxone Touch Tree obsahující 5 tlačítek a integrovaný senzor teploty a vlhkosti

 

Loxone Air

loxone-miniserver-go

Loxone Air je unikátní technologie, která byla vyvinuta k jednoduchému ovládání bezdrátového inteligentního domu. Tato technologie byla vyvinuta pro potřeby domácí automatizace v již hotových stavbách. Pro ovládání domácích elektrotechnologií stačí bezdrátově propojit kontrolér Miniserver Go s bezdrátovými Loxone prvky či rozšiřujícími moduly:

 • Multi Extension Air - rozšiřuje systém o 12 digitálních vstupů, 8 relé výstupů, 4 RGBW/PWM výstupy.
 • Nano IO Air - rozšiřuje systém o 6 digitálních vstupů, 2 relé výstupy.
 • RGBW 24V Dimmer Air - umožňuje ovládání barevných scén a teploty bílé barvy.
 • Smart Socket Air - inteligentní zásuvka s bezdrátovou technologií, integrované teplotní čidlo, elektroměr s vyhodnocením výkonu a spotřeby, 1x 16A relé
 • Remote Air - 5 bodový dálkový ovladač nejen pro ovládání hudby či stínící techniky ale i pro ovládání osvětlení, garážových vrat, alarmu, spínání spotřebičů, apod.
 • Senzor teploty & vlhkosti Air - měření aktuální teploty a vlhkosti, 2 digitální vstupy
 • Loxone Touch Air - kapacitní dotekové tlačítko s 5 dotykovými zónami
LCG znakSpecializujeme se na projektování a instalace systému domácí automatizace LOXONE. Naši technici i projektant jsou na tento systém odborně proškoleni a naše společnost je jedním z partnerů společnosti LOXONE.
_____________________________________________________________________________________________________

Loxone Miniserver

Centrální řídící jednotka s vlastním operačním systémem.

Loxone Miniserver centrální řídicí jednotka s vlastním operačním systémem

Loxone Miniserver spojuje všechna vstupní zařízení jako vypínače, senzory pohybu, kontakty na dveřích a oknech, Smartphone, iPod®, iPhone®, dotykový panel, atd. s výstupními zařízeními jako např. žaluzie/rolety/markýzysvětlatopeníalarmAV přijímač. Loxone Miniserver je softwarově podpořen zdarma poskytovaným programem Loxone Config s předpřipravenými funkčními bloky pro snadné a rychlé nastavení.

Technická data:

 • 8 digitálních vstupů 24VDC / 4 analogové vstupy 0...10VDC nebo 4 digitální vstupy 24VDC
 • 8 digitálních výstupů (relé) 250VAC 5A / 4 analogové výstupy 0...10VDC, rozlišení 12 bitů
 • Kompaktní design pro montáž na DIN lištu, rozměry 155 x 85 x 49 mm
 • Snadno použitelný konfigurační software Loxone Config zdarma
 • Operační systém Loxone OS s vestavěným webovým serverem
 • LAN připojení a slot pro Micro-SD karty (až 16GB)
 • kompatibilní se standardem KNX®/EIB
 • Napájení přes 24V napájecí zdroj (dostupné jako příslušenství)

 

Loxone AIR Miniserver GOLoxone Air Miniserver Go

Bezdrátová varianta řídicí jednotky Miniserver, vhodná pro všechny domy s již hotovou elektroinstalací. Tato bezdrátová jednotka má stejnou inteligenci jako její drátová varianta a dokáže bezdrátově komunikovat až se 128 zařízeními připojenými k prvkům Loxone Air.

Technická data:

 • Napájení: 5V DC (přes Micro USB)
 • Kompaktní design pro montáž na stěnu, rozměry: 90 x 90 x 20 mm
 • Operační systém Loxone OS s vestavěným webovým serverem
 • Integrovaný Loxone Air Base Extension s interní anténou
 • Frekvence: 868MHz (SRD Band Europe) / 915MHz (ISM Band Region 2)
 • LAN připojení a slot pro Micro-SD karty (až 16GB)
 • Snadno použitelný konfigurační software Loxone Config zdarma, včetně software pro ovládání z PC, prohlížeče a mobilních zařízeních
 

Loxone Extension

Rozšiřující modul vstupů a výstupů

Loxone Extension rozšiřující modulZákladní modul Loxone Miniserver, lze dle automatizačních požadavků jednoduše rozšířit o potřebný počet vstupů a výstupů pomocí doplňujících modulů Loxone Extension, a to až 30 rozšiřujících modulů na jednu centrálu Loxone Miniserver.

Technická data:

 • 12 digitálních vstupů 24VDC
 • 4 analogové vstupy 0...10VDC nebo 4 digitální vstupy 24VDC
 • 8 digitálních výstupů (relé) 250VAC; 5A
 • 4 analogové výstupy 0...10VDC
 • Kompaktní design pro montáž na DIN lištu
 • Rozměry: 155 x 85 x 49 mm
 • Napájení přes 24 V síťový adaptér (dostupné jako příslušenství)
 • Ochrana proti nadměrnému napětí na relé

 

Loxone Dimmer

Rozšiřující modul pro stmívání světelLoxone Dimmer stmívač osvětlení

Dimmer neboli stmívač se jednoduše připojuje k Miniserveru a udělá z napojených světel daleko více, než jen spínání osvětlení. Je jedno, zda je potřeba stmívat žárovku, stmívatelnou úspornou žárovku, halogenku nebo LED. S Loxone stmívačem není třeba dělat si starosti s tím, jestli zdroj půjde stmívat nebo ne. Montáž modulu stmívače se provádí klasicky na DIN lištu.

 

Loxone Relay

Rozšiřující modul pro reléové ovládáníLoxone Relay rozšiřující modul pro reléové ovládání

Řešení ovládání žaluzií, osvětlení, vytápění, alarmu a dalších periferiích v domě. Loxone Relay disponuje 14ti relátky s možností zátěže až 16A. S jedním relátkem tak lze spínat například 100 žárovek nebo 2 přímotopy. S celým modulem Loxone Relay lze ovládat např. 7 žaluzií nebo 14 světelných okruhů - dostatek pro jedno celé patro.

 

Loxone DMX

Rozšiřující modul pro komunikaci a datovému přenosu osvětlovací technikyLoxone DMX Rozšiřující modul pro komunikaci a datovému přenosu osvětlovací techniky

Díky DMX technologii mohou být digitálně přenášeny informace například o stmívání, požadované barvě nebo o pozici světla. Takto se dají velice pohodlně vytvořit světlené scény z LED osvětlení, lamp a LEDkových pásů, které komunikují pomocí DMX standardu. Modul umožňuje ovládat až 128 DMX kanálů s podporou DMX-512 a DMX-DM protokolů.

 

Loxone enOcean

Rozšiřující modul k Loxone Miniserver pro bezdrátovou komunikaciLoxone enOcean rozšiřující modul pro bezdrátovou komunikaci

Žádné sekání do zdi, žádné kabely - pro bezdrátové ovládání stačí přilepit bezdrátové tlačítko na zeď, připojit spotřebič na bezdrátový aktor, naučit a je hotovo. Takto jednoduše funguje Loxone EnOcean, který je ideálním řešením pro již hotové stavby - i starý dům může být inteligentní! Modul umožňuje ovládat až 128 aktorů/senzorů. EnOcean umožňuje komunikaci se všemi produkty EnOcean, které jsou již k dispozici u mnoha výrobců na trhu

 

Loxone 1-Wire

Rozšiřující modul pro spínání jednoduchých senzorůLoxone 1-Wire rozšiřující modul pro spínání jednoduchých senzorů

Optimální řešení pro všechny, kteří v domácnosti využívají větší množství senzorů teploty, vlhkosti, a dalších. Tyto senzory se vyznačují především nízkými cenami a snadnou instalací. 1-Wire senzory jsou velice malé - instalují se na sběrnici a k jejich fungování postačují 2 dráty. Samotné zprovoznění je otázkou několika sekund. Loxone 1-Wire  umožňuje připojení až 32 senzorů najednou!

 

Loxone IR set

Sestava pro dálkové IR ovládáníLoxone IR sestava pro dálkové IR ovládání

Infra červené ovládání je již řadu let používaná technika všude kolem nás. Televizory, projektory, DVD přehrávače, audio, klimatizace a další lze ovládat přes IR. Využijte možnosti ovládání všech zařízení ve Vašem domě pomocí IR. Loxone IR Extension podporuje všechna běžná dálková ovládání. IR set se skládá z IR Extensionu, IR modulu a IR vysílače. V tomto setu máte již vše, co potřebujete k přijímání i vysílání IR signálů.


Chcete se dozvědět víc?
Volejte na  778 052 852 nebo nás kontaktujte formulářem níže


Kontaktní formulář


Kontaktní formulář










Žádné pole není povinné vyplnit. I pouhým zadáním telefonního čísla Vás budeme obratem kontaktovat.


Menu

Novinky na webu




Všechny novinky >

Vybrané realizace

Zanzibar – luxusní hotelový rezort

K realizovaným zahraničním projektům právě přidáváme významnou zakázku, a to na ostrově...

Více >

-

Maledivy – hasicí systém

Hotelový komplex na maledivském atolu Velaa si vybral naši společnost již potřetí ke...

Více >

-

Loxone domů i do továrny

Známý český výrobce potravinových výrobků z Pardubického kraje byl osloven naší širokou...

Více >

-

Kamerový systém Voznice

V loňském roce jsme realizovali v hotelu Voznice rekonstrukci elektroinstalace a přístupový...

Více >

-

Kamerový systém stadion Sparta

Byli jsme přizváni ke spolupráci pro doplnění stávajícího kamerového systému Panomera od...

Více >

-

Loxone v chuchelské vile

Vila v pražské Chuchli byla pod elektroinstalační dikcí jiného dodavatele elektroinstalací,...

Více >

-

Loxone v Roztokách u Prahy

Objednávka naší společnosti na elektroinstalační práce v rodinném domě v Roztokách u Prahy...

Více >

-

Česká pojišťovna – nový datový sál

Renovace datového sálu společnosti Česká pojišťovna na Praze 4 proběhla za účasti také...

Více >

-

Loxone automatizace u Jičína

Poblíž Jičína, "města pohádky", vyrostl další rodinný dům, plně automatizovaný...

Více >

-

Spolupráce s NETWIN u výrobce komínových systémů

Společnost Schiedel, s.r.o. je vedoucí firmou v oboru spalinových cest a komínových...

Více >

-

Více realizací ZDE



Obsah -