Obsah -


Kontaktní telefon: 778 052 852 O nás Mapa stránek

divize-elektro_nobg.png, 8,8kB

Chytří lidé mají chytré domy!

Vydejte se s námi cestou propojení a automatizace moderních elektrotechnologií Vašeho domu, bytu či kanceláře. Zcela jistě oceníte možnost vzdáleného sledování a ovládání všech zautomatizovaných prvků přes GSM, Android, iPhone, iPad nebo Internet. Projektujeme a instalujeme systémy prověřených značek domácí automatizace Loxone,  Control4 a Fibaro.

KODI, univerzální přehrávání multimédií

Přehrávání videí, hudby, TV a rozhlasového internetového vysílání, prohlížení fotek z lokálního či síťového disku a z Internetu. Přejmenováno z XBMC na KODI.přehrávání multimédií KODI (XBMC)

Obecné vlastnosti KODI (ex XBMC):
 • SW aplikace s freeware a GPL licencí pro přehrávání multimédií pod operačními systémy Windows, Android, iOS, Linux, OSX.
 • v HW formě jako minipočítač připojený k televizi (CuBox TV - viz níže)
 • Možnost instalace široké palety doplňků (titulky / přebaly / recenze k filmům, texty k hudbě, hry, počasí, připojení ke internetovým zdrojům vysílání atd.)

TIPCuBox TV - Kodi (XBMC) minipočítačkodi logo

Nejmenší minipočítač na světě s vysokým výkonem a s předinstalovaným KODI přehrávačem. Připojením této malé krabičky o rozměrech 5 x 5 x 5 (cm) k lokálním perifériím a/nebo k internetu, získáte komplexní a pohodlný přístup k multimédiím nejen na svých úložištích, ale také k hudbě, filmům, seriálům a dalším digitálním médiím umístěným na internetu.CuBoxTV, Kodi (XBMC)

Základní údaje o CuBox TV:

 • 4-jádrový CPU typu MX6 Quad Core (1GHz), 2GB RAM
 • Rozhraní - Ethernet (10/100/1000), 2 x napájené USB 2.0, HDMI 1.4 (typ A), Optický S/PDIF audio výstup, 5.5 mm DC Jack, Micro SD, eSata II 3Gbps
 • Podporuje ovládání myší, klávesnicí, dálkovým TV ovladačem a pomocí sw aplikace
 • 5V napájecí zdroj
LCG znakDodáme Vám, odborně nainstalujeme a proškolíme k užívání CuBox minipočítač pro připojení k multimediální sestavě nebo jako součást domácí automatizace Control4.
 

Domácí audiotechnika

Dodáváme a instalujeme špičkovou audiotechniku značek Marantz a Cabasse. Matantz zesilovače, přehrávače a hudební systémyJiž od druhé poloviny minulého století, patří americký výrobce MARANTZ k předním výrobcům audiotechniky, jehož výkonové zesilovače používala v 60 letech i NASA ve svém programu Apollo. V dnešních dnech slaví firma již 60 narozeniny.

Marantz přehrávače, zesilovače a hudební systémy - vše špičkové kvalityAktuální produktové portfolio firmy obsahuje síťové přehrávače, které se mohou pochlubit vyspělým DAC převodníkem s digitální filtrací srovnatelnou s přístroji v profesionálních nahrávacích studiích. Výjimečnou kvalitou zpracování zvuku se rovněž mohou pochlubit stereofonní zesilovače řady Premium, AV předzesilovače a koncové zesilovače s max. počtem 7 kanálů.

Chloubou značky Marantz jsou špičkové AV přijímače, které velice kvalitně zpracovávají především zvuk, a to díky patentovanému systému HDAM, který pro zpracování zvuku používá desky s diskrétními součástkami namísto integrovaných, čímž lze dosáhnout velkého výkonu při zachování zvukových detailů!

LCG znakProdukty MARANTZ Vám odborně připojíme do řídícího systému domácí automatizace Control4. Naše společnost je jedním z partnerů výhradního distributora Control4 v ČR a SR, společnosti Yatun s.r.o.
   

Proslulá francouzská značka CABASSE, se již přes půl století drží na předních místech uznávaných výrobců kvalitních a designově vydařených reproduktorů. Každý typ reproduktoru Cabasse prochází před uvedením na trh velmi precizními zkouškami a poslechovými testy - pokud zcela nesplní představu konstrukčního a vývojového týmu, skončí v propadlišti zvukové komory.

reproduktory CabassePo téměř dvou letech vývoje nového širokopásmového měniče 8MTR5 s citlivostí 91dB a výkonem 350W (peak) konstatuje společnost Cabasse, že jejich systém je připraven redefinovat a očistit jméno dostupných širokopásmových systémů, které v mnohých často vyvolávaly úsměv na tváři, pokud se hovořilo o věrné reprodukci.

Velké úspěchy sklízí reproduktorový 2.1 subsatelitní komplet Stream 3, který umožňuje připojení k přenosným přehrávačům bezdrátově pomocí Bluetooth či připojení k domácí síti přes zabudované WiFi rozhraní. Komplet Stream 3 získal ocenění na každoroční přehlídce novinek a inovací CES 2013, nejnověji pak na výstavě 2014 Sound+Image Awards v Austrálii.

   

Komplet reproduktorů 2.1 Cabasse Stream 3

Užívejte si s pomocí systému Stream překrásného zvuku své oblíbené hudby uložené kdekoli v domě. Soubory v počítači nebo na centrálním úložišti můžete přehrávat pomocí DLNA certifikace skrze Wifi a ze svého tabletu nebo telefonu pak přes Bluetooth. Další možností jsou doslova tisíce stanic internetového rádia a to vše na dosah ruky díky dedikované aplikaci pro Android/iOS.Cabasse Steram 3 reproduktory

Parametry:
 • Připojení: WLAN 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1 EDR, Ethernet RJ45
 • Konektory: RCA analog, Opt. SPDIF, LAN
 • Síťové vlastnosti: DLNA, uPnp, WPS, vTuner
 • Podporované formáty: WAV, FLAC, WMA, AIFF, AAC, MP3, Dolby Digital
 • Frekvenční rozsah: subwoofer 29 - 150Hz; reproduktory 150 - 22 000 Hz
 • Zatížitelnost reproduktorů: 2 x 20W
 • Magnetické stínění
 • Aplikace pro Android a iOS volně ke stažení
Rezence systému Cabasse Stream 2

Chcete se dozvědět víc?
Volejte na  778 052 852 nebo nás kontaktujte formulářem níže


Kontaktní formulář


Kontaktní formulář


Žádné pole není povinné vyplnit. I pouhým zadáním telefonního čísla Vás budeme obratem kontaktovat.


Menu

Novinky na webu
Všechny novinky >

Vybrané realizace

Elektro-rekonstrukce v Hotelu Voznice

Zastupitelstvo obce Voznice vybralo naši společnost pro elektro-rekonstrukční práce v Hotelu...

Více >

-

Elektroinstalace pro DI Design Interior

Pro společnost DI Design Interior jsme v uplynulých měsících loňského i letošního roku...

Více >

-

Chytrá dřevostavba v Krkonoších

V krkonošské horské obci nad městem Vrchlabí byla postavena malebná moderní dřevostavba a...

Více >

-

Automatizace LOXONE v „plné polní“

Novostavba v Pardubicích, je dnes příkladem komplexního využití domácí automatizace LOXONE....

Více >

-

Systém MaR ve skladu PHM

V průběhu roku 2016 s přesahem do letošního roku 2017, se naše společnost podílela na...

Více >

-

LOXONE dům s vysokým stupněm automatizace

Na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor vyrostl architektonicky zajímavý rodinný dům a naše...

Více >

-

Inteligentní dům LOXONE v Brandýse

V dřevostavbě postavené partnerskou společností DřevostavbyBidlo s.r.o., se naše...

Více >

-

Elektroinstalace v dřevostavbách

V oblasti domácí automatizace a silnoproudých i slaboproudých elektroinstalací má naše...

Více >

-

Aiphone u Karlova mostu

V bytovém domě poblíž Karlova mostu na Starém městě v Praze, padlo rozhodnutí renovovat...

Více >

-

Rekonstrukce v Café Restaurant NOSTRESS

Designově velmi zdařilá a známá restaurace NoStress se nachází na pražském Starém Městě....

Více >

-

Více realizací ZDEObsah -