Obsah -


Kontaktní telefon: 778 052 852 O nás Mapa stránek

divize-elektro_nobg.png, 8,8kB

Chytří lidé mají chytré domy!

Vydejte se s námi cestou propojení a automatizace moderních elektrotechnologií Vašeho domu, bytu či kanceláře. Zcela jistě oceníte možnost vzdáleného sledování a ovládání všech zautomatizovaných prvků přes GSM, Android, iPhone, iPad nebo Internet. Projektujeme a instalujeme systémy prověřených značek domácí automatizace Loxone,  Control4 a Fibaro.

LOXONE multimédia 

Díky systému Loxone multiroom audio můžete v každé místnosti poslouchat jinou hudbu. Přitom vám stačí jediné zařízení a nic nemusíte přenášet či kopírovat. Vaši kompletní hudební sbírku budete mít na jednom místě a doplní ji hudební služby jako například Spotify, TuneIn, Google Play, internetová rádia či stream přímo ze smartphonu. Pomocí vstupu LineIn lze připojit třeba i gramofon.

Díky Loxone můžete do domácí automatizace integrovat prakticky jakékoli mediální zařízení jako TV, satelit, zesilovač a podobně. Vše pak lze plnohodnotně ovládat z aplikace ve smartphone nebo tabletu, s informacemi kde co právě hraje a můžete kdykoli medium spustit, vypnout, změnit hlasitost, přepnout skladbu, editovat playlist či procházet celou knihovnu.

Zjednodušené ovládání multimédií lze realizovat pomocí ovladače s 5-ti tlačítky nebo nástěnného tlačítka s funkcemi hlasitost nahoru / dolů, dvojstisk pro jiný zdroj nebo pro vypnutí / zapnutí. Jedním stiskem lze také vykonat více úkonů. Například zapnout herní konzoli a přepnout TV na správný vstup.

LCG znakSpecializujeme se na projektování a instalace systému domácí automatizace LOXONE. Naši technici i projektant jsou na tento systém odborně proškoleni a naše společnost je jedním z partnerů společnosti LOXONE

Loxone Music Server

Multiroom audio systém, integrující ovládání audia v několika místnostech pod systém domácí automatizace Loxone.

Technická data:

  • Různé typy serverů pro 4, 8, 12, 16 a 20 zón
  • Integrace Spotify, Google Play Music, Tune In
  • Bezdrátový přenos hudby na Music Server přes AirPlay
  • Možnost hlasového výstupu
  • Rozšíření zón streamováním přes síť (UPnP)
  • Pevný disk s kapacitou pro více než 250 000 skladeb

Pro komplexnost nabídky multiroom audiosystému, nabízí Loxone různé typy reproduktorů, 2 typy dálkových ovladačů a kvalitní 12-kanálový zesilovač.

 

 

Domácí audiotechnika

Multiroom systém HEOS by DENON

LCG znakNaše společnost je prodejním a montážním partnerem multimediálních produktů značky DENON.

HEOS je název pro multi-room systém vyvinutý firmou DENON, jakožto specialistou na kvalitní audio. HEOS umožňuje poslouchat v každé místnosti jinou hudbu, nebo naopak ozvučit celý dům stejnou hudbou v perfektní synchronizaci.

Systém se skládá ze zónových přehrávačů, které mohou po bezdrátové (ale i kabelové) počítačové síti streamovat audio soubory uložené v NAS serveru či počítači, mohou ale streamovat také hudbu z internetových rádií či hudebních služeb jako Spotify, TIDAL či Deezer. Navíc přes ně lze streamovat také hudbu z vašeho telefonu/tabletu nebo poslouchat jiný zdroj přes jejich externí vstupy. Přehrávače si mezi sebou mohou zdroje zvuku sdílet – co je zapojeno do jednoho z nich, to mohou přehrávat i všechny ostatní.

Zónové přehrávače HEOS jsou buď ve formě aktivních reprosystémů obsahující varianty 3-pásmových, 2-pásmových či širokopásmových konstrukcí, nebo ve formě zesilovače, ke kterému lze připojit libovolné klasické reprosoustavy a nebo ve formě  předzesilovače k linkovému propojení s nějakým stávajícím AV či HiFi systémem. V portfoliu značky HEOS je také systém domácího kina HEOS Home cinema,  oceněný renomovanou cenou EISA za nejlepší produkt roku 2015-2016.

Špičková audiotechnika značky Marantz

Matantz zesilovače, přehrávače a hudební systémy

Již od druhé poloviny minulého století, patří americký výrobce MARANTZ k předním výrobcům audiotechniky, jehož výkonové zesilovače používala v 60 letech i NASA ve svém programu Apollo.

Marantz přehrávače, zesilovače a hudební systémy - vše špičkové kvalityAktuální produktové portfolio firmy obsahuje síťové přehrávače, které se mohou pochlubit vyspělým DAC převodníkem s digitální filtrací srovnatelnou s přístroji v profesionálních nahrávacích studiích. Výjimečnou kvalitou zpracování zvuku se rovněž mohou pochlubit stereofonní zesilovače řady Premium, AV předzesilovače a koncové zesilovače s max. počtem 7 kanálů.

Chloubou značky Marantz jsou špičkové AV přijímače, které velice kvalitně zpracovávají především zvuk, a to díky patentovanému systému HDAM, který pro zpracování zvuku používá desky s diskrétními součástkami namísto integrovaných, čímž lze dosáhnout velkého výkonu při zachování zvukových detailů! Některé typy receiverů jsou díky vestavěné technologii HEOS klíčovým komponentem bezdrátového multi room systému. K nim můžete přidávat HEOS reproduktory kamkoliv po domě, zahradě nebo kdekoliv dosáhne vaše síť. To vše je následně možné obsluhovat pomocí aplikace HEOS, která je zdarma ke stažení v obchodech s aplikacemi.

Pro milovníky kvalitně reprodukovaného audia, doporučujeme portfolio značky ELAC, které dodáváme a instalujeme v rámci multiroom audio systémů.

 

Chcete se dozvědět víc?
Volejte na  778 052 852 nebo nás kontaktujte formulářem níže


Kontaktní formulář


Kontaktní formulář


Žádné pole není povinné vyplnit. I pouhým zadáním telefonního čísla Vás budeme obratem kontaktovat.


Menu

Novinky na webu
Všechny novinky >

Vybrané realizace

Právě realizujeme – MaR Zanzibar

K realizovaným zahraničním projektům právě přidáváme významnou zakázku, a to na ostrově...

Více >

-

Loxone automatizace u Jičína

Poblíž Jičína, "města pohádky", vyrostl další rodinný dům, plně automatizovaný...

Více >

-

Spolupráce s NETWIN u výrobce komínových systémů

Společnost Schiedel, s.r.o. je vedoucí firmou v oboru spalinových cest a komínových...

Více >

-

Automatizace FIBARO v luxusní vile

V luxusní vile u Prahy jsme v první fázi nejprve realizovali  úpravu datové kabeláže spolu s...

Více >

-

Elektro-rekonstrukce v Hotelu Voznice

Zastupitelstvo obce Voznice vybralo naši společnost pro elektro-rekonstrukční práce v Hotelu...

Více >

-

Elektroinstalace pro DI Design Interior

Pro společnost DI Design Interior jsme v uplynulých měsících loňského i letošního roku...

Více >

-

Chytrá dřevostavba v Krkonoších

V krkonošské horské obci nad městem Vrchlabí byla postavena malebná moderní dřevostavba a...

Více >

-

Automatizace LOXONE v „plné polní“

Novostavba v Pardubicích, je dnes příkladem komplexního využití domácí automatizace LOXONE....

Více >

-

Systém MaR ve skladu PHM

V průběhu roku 2016 s přesahem do letošního roku 2017, se naše společnost podílela na...

Více >

-

LOXONE dům s vysokým stupněm automatizace

Na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor vyrostl architektonicky zajímavý rodinný dům a naše...

Více >

-

Více realizací ZDEObsah -