Obsah -


Kontaktní telefon: 778 052 852 O nás Mapa stránek

divize-elektro_nobg.png, 8,8kB

Elektronická kontrola vstupu

Systémy elektronické kontroly vstupu (EKV), umožní Vám, vašim zaměstnancům, obyvatelům bytových domů a dalším osobám, komfortní opakovaný vstup do vyhrazeného prostoru prostřednictvím hlasu, obrazu, PIN kódů, čipových karet/přívěsků nebo využitím biometrie, vše s možností libovolného časového omezení vstupu do hlídaného prostoru.

Zabezpečení vstupu do bytového domu

Ukázková řešení zabezpečení vstupu do bytového komplexu

Níže si dovolujeme Vám prezentovat nejčastěji instalované sestavy elektronické kontroly vstupu do bytových domů pomocí bezkontaktního přístupového systému a systému domovních telefonů.

Autonomní přístupový systém pro 100 obyvatel bytového domu

Přístupový systém Rosslare AYC se vyznačuje vysokým stupněm zabezpečení – zámek ovládá řídící jednotka ve zdroji, který je umístěn uvnitř objektu – nemůže tedy dojít k překonání systému elektronicky (např. odtržením venkovní čtečky a spojením kontaktů). Přidávání a mazání uživatelů jednotlivých přístupových přívěsků/karet se provádí pomocí klávesnice na čtečce u vchodu.Rosslare přístupový systém, zdroj a rozváděč PS-C25T, AYC-E65B kontrolér s bezkontaktní čtečkou, EM přívěšek

Sestava obsahuje:
 • PS-C25T - inteligentní záložní napájecí zdroj  v kovovém boxu s oddělenými napájecími výstupy pro kontrolér a zámek; akumulátor 12V/7Ah, 2 x reléové výstupy pro ovládání zámků; vstupní napájení 230VAC; výstup 2x 12VDC / 1,2A;  rozměry 225 x 230 x 76 [mm].
 • AYC-E65B - ultra tenký kontrolér s bezkontaktní EM čtečkou; modře podsvícená klávesnice; krytí IP-68; rozměry 155 x 44 x 9 [mm].
 • 100 x přístupový EM přívěšek s gravírovaným pořadovým číslem.

Přístupový systém v nabízené konfiguraci umožňuje ovládat elektrický zámek vchodových dveřích pomocí bezkontaktního přívěšku, zadáním číselného kódu a nebo kombinací výše uvedených možností. Nabídka neobsahuje cenu za kabeláž.

Akční cena za systém včetně dopravy, instalace, programování, oživení systému a zaškolení uživatelů: 17 900,-Kč (bez DPH).

LCG znakVyužijte našich zkušeností s problematikou elektronické kontroly vstupu do bytových a komerčních komplexů! Zdarma Vám poskytneme odbornou konzultaci a vytvoříme cenovou nabídku. 

Přístupový systém s webovou administrací pro 100 obyvatel bytového domuHoneywell

Síťovatelný systém Honeywell NetAXS-123- umožňuje připojení libovolné čtečky karet/přívěsků s datovým výstupem ve formátu Wiegand. Lze využít i kombinace čtečky s přístupovou klávesnicí. Honeywell NetAXS-123Díky vestavěnému serveru v kontroléru NetAXS, lze přidávání a mazání jednotlivých přívěsků/karet provádět jednoduše přes webové rozhraní PC, tedy i vzdáleně z jakéhokoliv místa po Internetu. Takto snadno lze i sledovat a reportovat záznamy o průchodech jednotlivých uživatelů příst.systému, události a alarmy, stavy vstupů/výstupů nebo administrovat různé přístupové úrovně uživatelů - vše bez nutnosti zakoupení a instalace jakéhokoliv software. Jednotlivé kontroléry jsou konfigurovány pro ovládání el. vchodových zámků 1, 2, 3 a nebo 4 vchodových dveří. Kontroléry lze mezi sebou datově propojit, čímž lze dosáhnout ovládání až 93 vchodových dveří z jednoho webového rozhraní!

Sestava obsahuje:NetAXS123 topologie pro 3 dveře
 • 1-dveřový kontrolér NetAXS-123 - v kovovém krytu s integrovaným zdrojem a akumulátorem 12VDC / 7Ah. Pomocí další nadstavby lze tento kontrolér rozšířit na ovládání celkem 3 dveří.
 • Antivandal čtečku přístupových přívěšků/karet - technologie čtení EM Marine 125kHz, venkovní provedení.
 • 100 x přístupový EM přívěšek s gravírovaným pořadovým číslem.

Orientační cena za systém ovládání 1 dveří včetně instalace, programování, oživení systému a zaškolení uživatelů, bez kabeláže: 33 000,-Kč (bez DPH).

 

Systém domovních videotelefonů pro 12 bytů v bytovém doměAIPHONE logo

Systém Aiphone GT je složen z modulárně sestaveného vchodového tlačítkového panelu, řídícími sběrnicemi pro audio a video signál a samotných koncových videotelefonů. Aiphone GT-1M-LAiphone panel GTVzhledem ke sběrnicovému systému komunikace, využívá systém GT méně vodičů než starší typ komunikace 4+N, kterou využívala většina systémů domovních telefonů instalovaných v minulém století. Sběrnicový systém GT s přenosem audio/video signálu lze tedy snadno osadit na původní elektroinstalaci systému domovních audiotelefonů.

Sestava obsahuje:
 • Vchodový panel - modulárně složen z hlasové jednotky, barevné videokamery a modulu zvonkových tlačítek s podsvětlenými jmenovkami.
 • 12 x videotelefon GT-1M-L - 3,5" barevný displej, verze se sluchátkem, tlačítko otevření vchodových dveří a tlačítko rozsvícení světla u vchodu, funkce MUTE pro vyzvánění, volba tónu a hlasitosti vyzvánění, podpora pro neslyšící pomocí přístrojové komunikace s naslouchátkem.
 • Řídicí jednotky - pro audio signál a videosignál, videodistributory na každém patře domu. Napájecí zdroje systému.

Orientační cena za systém včetně instalace, programování, oživení systému a zaškolení uživatelů, bez kabeláže: 80 000,-Kč (bez DPH).

 

Elektromechanický zámek do 3 vchodů bytového domuAssa Abloy logo

Elektromechanický zámek lze odemknout identifikací přístupovým systémem, z bytu tlačítkem na domovním telefonu nebo případně tradičně klíčem pomocí cylindrické vložky. Pro únikové účely je zámek vybaven antipanikovou funkcí - zevnitř ho lze odemknout pouhým uchopením kliky kování.

Sestava obsahuje:Abloy SVJ Peštukova_07
 • 3 x elektromechanický samozamykací zámek - podle druhu dveří a možnosti hloubky zadlabání zámku lze použít buď hluboký zámek EL560 (backset 72mm, min.hloubka zádlabu 88mm) nebo úzký zámek EL460 (backset 92mm, min.hloubka zádlabu 45mm).
 • 3 x bezpečnostní kování IKON - provedení klika/klika, bezpečnostní třída 4 (ČSN P ENV 1627, ČSN EN 12209), dělený čtyřhran součástí dodávky
 • Příslušenství - 3 x protiplech do pevného křídla dveří, 3 x propojovací kabel 6m, 3 x zadlabávací dveřní průchodka pro kabel

Orientační cena za dodání včetně montáže a připojení k přístupovému systému a k domovním telefonům: 65 000,-Kč (bez DPH).


Chcete se dozvědět víc?
Volejte na  778 052 852 nebo nás kontaktujte formulářem níže


Kontaktní formulář


Kontaktní formulář


Žádné pole není povinné vyplnit. I pouhým zadáním telefonního čísla Vás budeme obratem kontaktovat.


Menu

Novinky na webu
Všechny novinky >

Vybrané realizace

Spolupráce s NETWIN u výrobce komínových systémů

Společnost Schiedel, s.r.o. je vedoucí firmou v oboru spalinových cest a komínových...

Více >

-

Automatizace FIBARO v luxusní vile

V luxusní vile u Prahy jsme v první fázi nejprve realizovali  úpravu datové kabeláže spolu s...

Více >

-

Elektro-rekonstrukce v Hotelu Voznice

Zastupitelstvo obce Voznice vybralo naši společnost pro elektro-rekonstrukční práce v Hotelu...

Více >

-

Elektroinstalace pro DI Design Interior

Pro společnost DI Design Interior jsme v uplynulých měsících loňského i letošního roku...

Více >

-

Chytrá dřevostavba v Krkonoších

V krkonošské horské obci nad městem Vrchlabí byla postavena malebná moderní dřevostavba a...

Více >

-

Automatizace LOXONE v „plné polní“

Novostavba v Pardubicích, je dnes příkladem komplexního využití domácí automatizace LOXONE....

Více >

-

Systém MaR ve skladu PHM

V průběhu roku 2016 s přesahem do letošního roku 2017, se naše společnost podílela na...

Více >

-

LOXONE dům s vysokým stupněm automatizace

Na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor vyrostl architektonicky zajímavý rodinný dům a naše...

Více >

-

Inteligentní dům LOXONE v Brandýse

V dřevostavbě postavené partnerskou společností DřevostavbyBidlo s.r.o., se naše...

Více >

-

Elektroinstalace v dřevostavbách

V oblasti domácí automatizace a silnoproudých i slaboproudých elektroinstalací má naše...

Více >

-

Více realizací ZDEObsah -